Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Tapety   /   Tapety 3D   /   Tapeta 3D Kubuś Puchatek

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Tapeta 3D Kubuś Puchatek

Tapety 3D to doskonały element dekoracyjny, który upiększy i rozjaśni każdy pokój dziecięcy! Maluszki uwielbiają przygody uroczego Kubusia Puchatka i jego .. więcej

Nasza cena: 286,4 Zł
Ocena produktu
4.5
24 Ocena produktu


Tapeta 3D Kubuś Puchatek

Tapety 3D to doskonały element dekoracyjny, który upiększy i rozjaśni każdy pokój dziecięcy! Maluszki uwielbiają przygody uroczego Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, dlatego fototapeta sprawi im z pewnością mnóstwo radości. Dekoracja pasuje zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca! Spodoba się każdemu bez względu na wiek!

Tapeta 3D przeznaczona jest do wszystkich pokoi dziecięcych i kącików zabaw. Można ją przykleić na każdej ścianie, także na starej tapecie. Aplikacja fototapety jest niezwykle prosta, szybka i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczy tylko przestrzegać rad i wytycznych producenta! 

Tapeta 3D składa się z 12 poszczególnych części, każda o wielkości 58 x 122 cm. Do jej przyklejenia potrzebna jest więc powierzchnia o wymiarach 244 x 305 cm. Fototapeta odznacza się żywymi, wesołymi i nasyconymi kolorami, które wniosą do pokoju piękną i przytulną atmosferę.

więcej marki: Walltastic

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
24 klientów
głosowało