Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Tapety   /   Tapety   /   Fototapeta 8-częściowa - Ben 10 Omniverse

zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Fototapeta 8-częściowa - Ben 10 Omniverse

Pokój dziecięcy jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w każdym domu, ponieważ służy dzieciom zarówno do nauki i odpoczynku, jak również zabawy. Czy Twoje .. więcej

Nasza cena: 208,9 Zł
Pierwotna cena: 235,9 Zł
Ocena produktu
4.5
13 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
3962-0 Fototapeta 8-częściowa - Ben 10 Omniverse 235,9 Zł 208,9 Zł chwilowo wyprzedane

Fototapeta 8-częściowa - Ben 10 Omniverse

Pokój dziecięcy jest niezwykle ważnym pomieszczeniem w każdym domu, ponieważ służy dzieciom zarówno do nauki i odpoczynku, jak również zabawy.

Czy Twoje dziecko uwielbia Bena i jego galaktyczne przygody? W taki razie spraw mu radość i udekoruj pokój za pomocą pięknej fototapety, która doskonale ożywi wnętrze.

Pokój dziecięcy stanie się niezwykle oryginalny i przytulny. Dziecko z przyjemnością będzie spędzać czas w swoim królestwie razem z Benem. Pojawią się w nim również Frankenszał i Snare-Oh.

Tapeta składa się z ośmiu poszczególnych części, które po przyklejeniu stworzą na ścianie kolorowy obraz.

Staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty, dlatego tapety poddawane są rygorystycznym kontrolom. Mimo wszystko przed przyklejeniem tapety należy zwrócić uwagę na jakość druku, kolorów, a także dopasowanie poszczególnych części. Stykające się elementy powinny posiadać dodatkowe obrzeża o szerokości około sześciu milimetrów.

Wszelkie ewentualne wady należy zgłosić dostawcy jeszcze przed przyklejeniem tapety. Po przyklejeniu reklamacje nie będą uwzględniane. Spółka Walltastic nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za uszkodzenie tapety po lub w trakcie przyklejania.

Wymiary:

- szerokość 203 cm

- wysokość 243 cm

WYMIAR: 203x243 cm
więcej marki: Walltastic

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
13 klientów
głosowało