Banaby.pl   »   Zabawki   /   Tipi i domki   /   Tipi - Beż z miętą

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Tipi - Beż z miętą

Dzieci uwielbiają różne schowki i kryjówki, w których mogą ukryć się przed całym światem. Jeżeli chcesz stworzyć swojemu maluszkowi takie wyjątkowe miejsce, .. więcej

Nasza cena: od 459,2 Zł
Ocena produktu
4.5
12 Ocena produktu


Tipi - Beż z miętą

Dzieci uwielbiają różne schowki i kryjówki, w których mogą ukryć się przed całym światem. Jeżeli chcesz stworzyć swojemu maluszkowi takie wyjątkowe miejsce, polecamy piękny namiot tipi.

Namiot znajdzie zastosowanie w domu, ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Można go więc wykorzystywać zarówno w lecie, jak i w zimie.

Dziecko będzie miało swój wymarzony kącik, do którego być może zaprosi również rodziców. Namiot tipi jest niezwykle lekki, dzięki czemu można go łatwo rozłożyć i złożyć, a także przenieść w zależności od potrzeb.

Wykonany został z wysokiej jakości bawełny, która jest bardzo przyjemna w dotyku. Posiada praktyczne okienko oraz tasiemki do zawiązywania. Wewnątrz znajdują się dwie kieszonki do przechowywania różnych skarbów.

Razem z tipi dostarczana jest darmowa zawieszka. Można również zamówić osobno matę i poduszki w różnych kształtach geometrycznych, które znajdują się w sekcji poduszek.

Wymiary:

- wysokość drążka 180 cm

- szerokość podstawy 100/100 cm

- wysokość namiotu 150 cm

KOLORY: mięta
więcej marki: funwithmum

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
12 klientów
głosowało