Banaby.pl   »   Dziecięcy pokój Fino II

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Dziecięcy pokój Fino II

Patrząc również meble, które można podjąć, aby dziecięcego pokoju? Ale nie wygląda na mebel na trochę, ale równa wyposażyć wszystkie pokojíček? Zalecamy piękny .. więcej

Nasza cena: od 1 095,0 Zł
Ocena produktu
4.2
9 Ocena produktu


Dziecięcy pokój Fino II

Patrząc również meble, które można podjąć, aby dziecięcego pokoju? Ale nie wygląda na mebel na trochę, ale równa wyposażyć wszystkie pokojíček? Zalecamy piękny zestaw pokoju dziecięcego Fino II.

Ten zestaw mebli można dostroić i wnętrza vydekorovat każde dziecko, każdy pokój, który jest przeznaczony dla dzieci. Będą kochać ten meble naprawdę wszyscy, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Pokój Fino ii dzieci ma deseń, że wraz ze stylowymi krzywych tworzy delikatne, piękne i nowoczesny wygląd, który pasuje do wszystkich pomieszczeń dla dzieci, chłopców i dziewczęcy.

Dzieci kolekcja Fino mogą doskonale uzupełniać i ożywić każde wnętrze, cała kolekcja jest ozdobiony prostym przemiału, który dodaje do piękno mebli i nowoczesnego wyglądu. Meble to nie tylko nowoczesny i stylowy, ale również praktyczne.

Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów wysokiej jakości MDF, drewna i płyt wiórowych. Meble są poplamione farbą, która jest bezpieczna dla dzieci i nie stwarza zagrożenia dla ich zdrowia, jest certyfikowana zgodnie z systemem EN71 / 3.

Łóżeczko 200 x 90 cm zawiera siatkę, która jest bezpieczna. Posiada również szufladę, która ma koła i szyny. neuvedenoujęte materace, musi być sporządzony w kategorii materacu na odpowiedni wymiar.

Pakiet dla dzieci Room II Fino znaleźć komoda, szafa, półka, stojak, klatki piersiowej, Łóżko dziecięce, szuflady łóżko, biurko, pojemnik. Wielki i bardzo szybko i łatwo wyposażyć wnętrze każdego dziecka.

Wymiary szuflad:

- wysokość: 103.1 cm

- szerokość: 100,5 cm

- Głębokość: 54.6 cm

Wymiary obudowy:

- wysokość: 179.6 cm

- szerokość: 100,5 cm

- 50 cm, głębokość:

Wymiary półki:

- wysokość 28 cm

- szerokość: 90 cm

- 15 cm, głębokość:

Wymiary stojaka:

- wysokość: 179.6 cm

- szerokość: 97 cm

- 40,2 cm, głębokość:

Wymiary skrzynią:

- wysokość: 60,2 cm

- szerokość: 59,4 cm

- Głębokość: 48.6 cm

Wymiary łóżka dla dzieci:

- wysokość: 70 cm

- szerokość: 97 cm

- długość: 203.8 cm

Wymiary szuflady łóżka:

- wysokość: 15 cm

- szerokość: 93 cm

- długość: 202 cm

Wymiary biurka:

- wysokość: 76 cm

- Głębokość: 61,6 cm

- długość: 122,5 cm

 

KOLORY: biały
więcej marki: Bellamy

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.2
9 klientów
głosowało