Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Biblioteczki, regały i półki   /   Półki   /   Półka wisząca Color Box

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Półka wisząca Color Box

Półki są obowiązkowym elementem wyposażenia mieszkania. Jest to bardzo praktyczny mebel, który znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Czy półki mogą być .. więcej

Nasza cena: od 453,5 Zł
Pierwotna cena: od 505,6 Zł
Ocena produktu
4.2
20 Ocena produktu


Półka wisząca Color Box

Półki są obowiązkowym elementem wyposażenia mieszkania. Jest to bardzo praktyczny mebel, który znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Czy półki mogą być zarazem nowoczesne?

Mogą! Doskonałym przykładem są piękne, oryginalne i funkcjonalne półki Color Box. Służą do przechowywania różnych przedmiotów, tj. zdjęć, CD, DVD, książek lub pluszaków, które dodatkowo nadadzą wnętrzu charakter. Wyróżniają się prostym, czystym i eleganckim kształtem. W połączeniu w innymi meblami z kolekcji Timoore stworzą w pomieszczeniu wyjątkową atmosferę.

Półki Color Boc wykonane są z lakierowanej płyty MD. Posiadają specjalne uchwyty mocujące, dzięki czemu można je zawiesić praktycznie wszędzie.

Półki dostępne są w sześciu wariantach kolorystycznych, tj. matowym, pomarańczowym, śmietankowym, niebieskim, zielonym lub różowym. Wystarczy wybrać swój ulubiony kolor lub dopasować mebel do wystroju wnętrza.

Półki wiszące wyróżniają się oryginalnością, stabilną konstrukcją, uniwersalnym kształtem, ponadczasowością i nowoczesnym wyglądem. Można jest zawieszać pojedynczo lub łączyć po dwie lub więcej sztuk. Okres realizacji zamówienia wynosi siedem tygodni.

Wymiary półki:

- głębokość 30 cm

- wysokość 40 cm

- szerokość 40 cm

więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.2
20 klientów
głosowało