Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Biblioteczki, regały i półki   /   Półki   /   Szafka wisząca Beep GRAF

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Szafka wisząca Beep GRAF

Oryginalna i nowoczesna kolekcja mebli Beep została zaprojektowana w oparciu o współczesne trendy. Przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci, jednak ze .. więcej

Nasza cena: od 655,9 Zł
Pierwotna cena: od 735,2 Zł
Ocena produktu
4.6
20 Ocena produktu


Szafka wisząca Beep GRAF

Oryginalna i nowoczesna kolekcja mebli Beep została zaprojektowana w oparciu o współczesne trendy. Przeznaczona jest przede wszystkim dla dzieci, jednak ze względu na swój charakter pasuje zarówno do pokoju dziecka i nastolatka, jak również salonu, sypialni czy wnętrza w stylu Glamour.

Uniwersalna konstrukcja wyposażona jest w kolorowe detale, które nadają meblu wyrazistości i stylu. Do dyspozycji jest kilka wariantów kolorystycznych, które można dopasować w zależności od wystroju wnętrza.

Szafka wisząca z kolekcji Beep ma prosty kształt, jest zamykana i łączy w sobie zalety szuflady oraz półki. Pomaga zaoszczędzić trochę miejsca, dlatego znajdzie idealne zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach. Doskonale wygląda w zestawieniu z dwiema lub trzema takimi samymi szafkami, zawieszonym obok siebie.

Wysokiej jakości system mocowania z łożyskami kulkowymi zapewnia odpowiednią stabilność i bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą jest niewątpliwie automatyczne domykanie się drzwiczek. Szafka wykonana jest z płyty meblowej w ciemnoszarym kolorze, fronty natomiast z lakierowanej płyty MDF w kolorze ciemnoszarym, naturalnym fornirze dębowym lub jasnoszarym.

Okres realizacji zamówienia wynosi około siedmiu tygodni.

więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
20 klientów
głosowało