Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Firanki i zasłony   /   Firanki   /   Firanka dla dzieci Baby Ball 16

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Firanka dla dzieci Baby Ball 16

Wybór odpowiednich firanek bywa naprawdę trudny. Jest tyle różnych długości, motywów i wzorów. Na co się zdecydować? W pokoju dziecięcym wszystko jest wesołe, .. więcej

Nasza cena: od 33,7 Zł
Ocena produktu
3
1 Ocena produktu


Firanka dla dzieci Baby Ball 16

Wybór odpowiednich firanek bywa naprawdę trudny. Jest tyle różnych długości, motywów i wzorów. Na co się zdecydować? W pokoju dziecięcym wszystko jest wesołe, kolorowe i ładne, jakie firanki więc dopasować? Co wybrać? Jaki motyw będzie odpowiedni? Może zwierzątka? My polecamy naszą piękną i wesołą firankę Baby Ball! Firanka jest miękka, delikatna i puszysta. Spodoba się na pewno każdemu dziecku! Do wyboru jest wiele wesołych kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Firanka posiada górny otwór na karnisz rurkowy, ewentualnie można ją również zawiesić za pomocą żabek i efektownie pomarszczyć. Pasuje do każdego pokoju dziecięcego, zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Pokój dziecięcy stanie się perfekcyjny!

Firanka Baby Ball nie strzępi się, dlatego można ją skracać w zależności od potrzeby, a także formować różne kształty i wzory. Wszystko zależy od własnej pomysłowości. Firanka umożliwia tworzenie różnych kombinacji kolorystycznych i symetrycznych. Można stworzyć nietuzinkową i oryginalną dekorację. Górna część firanki jest dopasowana kolorystycznie do kuleczek, dzięki czemu całość doskonale ze sobą współgra. Firanka będzie wyglądać dobrze również w kącikach i miejscach zabaw dla dzieci. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które nie odbarwiają się i nie tracą koloru. Odznacza się długą trwałością. Można ją prać ręcznie w specjalnej siatce w temperaturze 30° C. Wykonana jest z dwóch materiałów, tj. poliestru (20%) i bawełny (80%).

Wymiary: 

- Szerokość otworów na karnisz rurkowy 7 cm

- Szerokość między poszczególnymi sznurkami wynosi 5 cm

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
3
1 klientów
głosowało