Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Komody i szafy   /   Komody   /   Pierś brzęczyk DĄB

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Pierś brzęczyk DĄB

Beep - meble, które chcesz! Nowoczesna, oryginalna kolekcja mebli młodzieżowych inspirowana aktualnymi trendami. Meble z kolekcji Beep, dzięki uniwersalnemu, .. więcej

Nasza cena: od 1 347,2 Zł
Pierwotna cena: od 1 510,5 Zł
Ocena produktu
4.5
13 Ocena produktu


Pierś brzęczyk DĄB

Beep - meble, które chcesz! Nowoczesna, oryginalna kolekcja mebli młodzieżowych inspirowana aktualnymi trendami. Meble z kolekcji Beep, dzięki uniwersalnemu, nowoczesnemu wzornictwu, można dostroić w niemal każdym wnętrzu.

Zaokrąglone kształty projektu, dopracowane przez charakterystyczne, oryginalne detale, tworzą cudowną całość. Szeroka gama kolorów pozwala precyzyjnie dostroić meble do konkretnego wnętrza.

Kolekcja dźwięków jest dla młodzieży, ale uwaga, nie tylko dla niej !!! Zainspirowany współczesną technologią produkcji mebli, z pewnością znajdzie swoje miejsce w pubie, nowoczesnym apartamencie i pokoju w stylu Glamour.

Klasyczny mebel w nowym oryginalnym designie. Komoda z trzema szufladami z kolekcji Beep to ciekawe połączenie nowoczesnego wzornictwa z unikalnymi cechami tego rodzaju mebli.

Trzy duże szuflady (dwa dolne to system otwierania push- pull - nowoczesny sposób na otwieranie szuflady poprzez jego popychanie), a najnowszy typ szyn zapewnia lekkie i bezpieczne otwieranie i zamykanie.

Konstrukcja mebla wykonana jest z płyty wiórowej GRAF (ciemnoszara).
MDF fornirowane twarze w kolorach: dąb (naturalny fornir dębowy), pop (szary szary) i szary (ciemny szary).

Czas realizacji - 7 tygodni.

więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
13 klientów
głosowało