Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Komody i szafy   /   Komody   /   Pierś brzęczyk - wysoki naturalna DĄB

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Pierś brzęczyk - wysoki naturalna DĄB

Skrzynie są bardzo wysoko cenione w pomieszczeniu, nie jest zaskoczeniem, ocalić wiele rzeczy naprawdę. Od zabawek do odzieży do błyskotek dzieci. Jednak .. więcej

Nasza cena: od 1 604,2 Zł
Pierwotna cena: od 1 792,1 Zł
Ocena produktu
4.4
10 Ocena produktu


Pierś brzęczyk - wysoki naturalna DĄB

Skrzynie są bardzo wysoko cenione w pomieszczeniu, nie jest zaskoczeniem, ocalić wiele rzeczy naprawdę. Od zabawek do odzieży do błyskotek dzieci. Jednak kredens nie może być funkcjonalne, ale również piękne i nowoczesne tylko.

Pierś Beep - Wysoka naturalny dąb jest bardzo piękne, nietypowe, oryginalne i nowoczesne. Beep takich kolekcji posiada nowoczesny wygląd, który każdy będzie miłość, dzieci, młodzieży i dorosłych.

Więc doskonale pasuje do każdego wnętrza, do salonu, sypialni, przedpokoju, biurze, ale również w pokoju dzieci i studenta. Jest to kolekcja mebli, która jest uniwersalna, pasuje tak naprawdę wszędzie.

Kolekcja jest inspirowana nowoczesnych i oryginalnych elementów, zwraca również na aktualne trendy i tendencje dla młodzieży. A tym samym ożywić dostroić każde wnętrze.

W kolekcji znajdziesz krzywego wygląd, minimalizując ewentualne obrażenia. Ogólny wygląd oryginalnych melodii i charakterystyczny szczegół, który tworzy nowoczesną i piękną całość, że wszyscy kochamy.

Dzięki szerokiej gamie kolorów, można dostrajać kredensy szczegół, a tym samym lepiej vydekorovat Twojego wnętrza. Beep kolekcja jest inspirowana obecnej technologii produkcji, jest on wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Jej uniwersalny szacunek nie tylko pasuje do nowoczesnych wnętrz, ale również do eleganckiej, luksusu i stylu glamour. On może zapalić swoje wnętrze i wprowadzają bardzo potrzebnego miejsca.

Konstrukcja mebli jest wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej w celu zapewnienia stabilności toalety. Dostępne w kolorze GRAF, w ciemnym kolorze szarym. Fronty wykonane są z lakierowanego MDF w kilku kolorach.

Fronty są dostępne w kolorze dąb, czyli w okleinie naturalnej dębowej, kolor Graf ciemnego koloru szarego i POP, że popielate szarości. meble okres realizacji wynosi siedem tygodni.

Wymiary: 100x98x46 cm

więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
10 klientów
głosowało