Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Komody i szafy   /   Komody   /   Pierś brzęczyk - wysoki POP

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Pierś brzęczyk - wysoki POP

Wnętrze Vydekorovat i ożywić dzieci jest ważne dla wszystkich rodziców. Na każdy chce się do wnętrza pokoju dziecięcego jak najwięcej kolorowe, nowoczesne, .. więcej

Nasza cena: od 1 603,1 Zł
Pierwotna cena: od 1 793,5 Zł
Ocena produktu
4.3
6 Ocena produktu


Pierś brzęczyk - wysoki POP

Wnętrze Vydekorovat i ożywić dzieci jest ważne dla wszystkich rodziców. Na każdy chce się do wnętrza pokoju dziecięcego jak najwięcej kolorowe, nowoczesne, piękne. Odbywa się to przy zakupie nowoczesnych mebli.

Polecamy piękny kredens sygnał. Jest to nowoczesny, oryginalny i ponadczasowy. Pierś jest inspirowana aktualnymi trendami i na podstawie mebli dla młodzieży. kolekcja Beep nadaje się do wszystkich wnętrz.

Meble z kolekcji Beep jest piękny, nowoczesny i wszechstronny. Ma świeży i unikalny projekt, który naprawdę kochasz wszystkich, dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych.

Pierś jest idealny dla wszystkich wnętrz, salon, sypialnia, przedpokój, gabinet, pokój dziecięcy i uczeń mieszka. Stworzyć piękne i niepowtarzalne miejsce w każdym pomieszczeniu.

Skrzynia Signal - wysokim poziomie POP ma zaokrąglone kształty struktur, które są dostrojone charakterystyczne i oryginalne dane. Z szerokiej palety barw, która ma kredens, można precyzyjnie dostroić meble bezpośrednio do wystroju wnętrz.

Kolekcja mebli jest inspirowany przez obecnego technologia produkcji mebli, doskonale nadaje się do nowoczesnych, eleganckich i efektowne wnętrze. Wykonana jest z materiałów stałych i trwałych.

Konstrukcja skrzynie są wykonane z płyty wiórowej, w kolorach wykres, czyli ciemnej szarości. Cały umywalkę lakieruje MDF kolorów dąb, fornir naturalny dąb, POP, zatem popiół i szarym Graph zatem ciemnoszarej. meble okres realizacji wynosi siedem tygodni.

Wymiary: 100x98x46 cm

więcej marki: Timoore

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.3
6 klientów
głosowało