Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Komody i szafy   /   Komody   /   Pierś UNI 6

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Pierś UNI 6

Jeśli mówimy, kredens, każdy wie, że jest praktyczny kawałek że wnętrze przyniesie potrzebną przestrzeń pamięci. Dzięki kredensu tak można zapisać wszystko, .. więcej

Nasza cena: od 299,7 Zł
Ocena produktu
4.1
8 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
7704-0 zielony 299,7 Zł 1-3 tygodnie

Pierś UNI 6

Jeśli mówimy, kredens, każdy wie, że jest praktyczny kawałek że wnętrze przyniesie potrzebną przestrzeń pamięci. Dzięki kredensu tak można zapisać wszystko, aby nie zmieścić się w szafie lub gdziekolwiek indziej.

Oprócz praktyczności, co niewątpliwie ma Komoda powinny być również piękne i stylowe, aby pasowały do ​​wnętrza. Wnosimy piękny, funkcjonalny i nowoczesny kredens 6-ty UNI spełnia wszystkie wymagania.

Jest to piękny kolor, który pasuje do wszystkich wnętrz, czy dzieci lub uczniów. Bierze się nie tylko chłopcy, ale także dziewczęta. Potrafi pięknie ożywić wnętrza i udoskonalić wszystkich dzieci.

Jest to kredens, który jest również bardzo dobrze przetworzone. Podczas produkcji, zastosowanie materiałów wysokiej jakości, trwałego materiału LTD, która jest łatwa w utrzymaniu. Poszczególne części mają zaokrąglone kształty, które pomaga bezpieczeństwa dzieci i zminimalizować ewentualne obrażenia.

Komoda wykonana jest z popiołu wystrój Coimbra. Łączy dobrze w różnych kolorach, istnieje pomarańczowy, zielony lub fioletowy. Dzięki czemu można łatwo wybrać, który kolor kombinacja chcesz.

Pierś przynosi bardzo potrzebne miejsca, specjalnie się dwie szuflady i półki z drzwiami. Cały kredens wygląda nowoczesny, pięknie i kolorowo. Można dostroić go przez każdego wnętrza.

UNI jest kredens z kolekcji Ultimo. Z tej kolekcji można również zakupić inne meble takie jak szafy, półki, regały, łóżko, biurko, itp stworzenie kompleksowego i jednolitego wyglądu wnętrza.

wymiary:

- szerokość 80 cm

- głębokość 39 cm

- wysokość: 95 cm

Charakterystyka mebla: laminat

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.1
8 klientów
głosowało