Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Bez barierki   /   Łóżko z drewna litego ROMA

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżko z drewna litego ROMA

Eleganckie łóżko ROMA wykonane z drewna litego sosnowego spodoba się wszystkim miłośnikom naturalnego, niebarwionego drewna.  Wykorzystane lakiery są .. więcej

Nasza cena: od 967,0 Zł
Ocena produktu
4.6
9 Ocena produktu


Łóżko z drewna litego ROMA

Eleganckie łóżko ROMA wykonane z drewna litego sosnowego spodoba się wszystkim miłośnikom naturalnego, niebarwionego drewna. 

Wykorzystane lakiery są ekologiczne, nie wydzielają żadnych zapachów, nie zawierają związków aromatycznych, ani też jakichkolwiek substancji rakotwórczych lub toksycznych. Należą do najwyższej klasy lakierów "E". Trzy warstwy lakieru chronią mebel przed zadrapaniami i uszkodzeniami, ponieważ powierzchnia łóżka jest odpowiednio twarda.

Łóżko posiada certyfikat "Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu", który jest niezbędny do wprowadzenia wyrobu do sprzedaży w UE. Dostępne jest w dwóch wymiarach (180x80 cm i 200x90 cm), nośność wynosi 80 kg.

W skład łóżka wchodzą:

-  materac poliuretanowy z pokrowcem bawełnianym na zamek (wysokość 8 cm, pokrowiec można prać)

- stelaż z drewna topoli o grubości 20 mm i szerokości 5 cm

- dwie szuflady na czterech kółkach (front wykonany z drewna litego, boki z laminatu)

Do zestawu dołączona jest przejrzysta instrukcja montażu.

Łóżka dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Konkretny odcień można wybrać z naszej palety kolorów. W uwagach do zamówienia wystarczy wpisać wybrany kolor. Odcień wanilii zalecamy łączyć z innymi kolorami (nie można wykonać całego łóżka w tym odcieniu, wyłącznie jakąś mniejszą część).

Na życzenie istnieje możliwość wykonania łóżka również w innym zestawieniu kolorystycznym. Łóżko może być jedno lub dwukolorowe. W takim przypadku jednak jest to zamówienie indywidualne, które wyklucza możliwość odstąpienia od umowy.

kolor łóżka: inny kolor
Dodatkowe cechy łóżka: z szufladą, z materacem, bez nadruku, bez barierki
Materiał łóżka: drewno lite

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
9 klientów
głosowało