Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Łóżko dla dziecka z barierką Dąb

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżko dla dziecka z barierką Dąb

Łóżko dla dziecka w kolorze dębu z drewna sosnowego zachwyci każdego. Bezkonkurencyjny mebel spodoba się rodzicom, którzy szukają dla swojego dziecko czegoś .. więcej

Nasza cena: od 547,7 Zł
Ocena produktu
4.5
23 Ocena produktu


Łóżko dla dziecka z barierką Dąb

Łóżko dla dziecka w kolorze dębu z drewna sosnowego zachwyci każdego. Bezkonkurencyjny mebel spodoba się rodzicom, którzy szukają dla swojego dziecko czegoś naprawdę wyjątkowego.

Mebel składa się z listwy tylnej, barierki bocznej i drewnianego stelaża. Wszystkie krawędzie został zaokrąglone, dlatego mebel jest w pełni bezpieczny. Okres gwarancji wynosi dwa lata.

Łóżko wykończone jest trzema warstwami lakieru, który chroni powierzchnię przed uszkodzeniami. Lakier jest bezzapachowy, antyalergiczny i całkowicie bezpieczny w dotyku. Nie zawiera związków aromatycznych, ani też jakichkolwiek substancji rakotwórczych lub toksycznych.

Łóżko dostarczane jest w stanie rozłożonym. W opakowaniu znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu.

Wysokiej jakości łóżko jest bezpieczne, stabilne i trwałe. Mebel posiada barierkę, którą w zależności od potrzeby można umieścić z lewej lub prawej strony.

Nośność wynosi 100 kg.

Można wybrać dowolne zestawienie kolorystyczne według palety kolorów. W sekcji MATERACY można dokupić materac o odpowiednich wymiarach.

kolor łóżka: dąb, inny kolor
Dodatkowe cechy łóżka: z barierką
Materiał łóżka: drewno lite
więcej marki: Ourbaby

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
23 klientów
głosowało