Wyprzedaż letnia > rabaty do 30 %

Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Ścienne i okienne   /   Miarki wzrostu na ścianę   /   Miarka wzrostu - KOSMOS

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Miarka wzrostu - KOSMOS

Miarka wykonana jest z folii samoprzylepnej o półmatowej powierzchni, dzięki czemu kolory są bardzo nasycone, żywe i wesołe. Miarka pięknie ozdobi i ożywi .. więcej

Nasza cena: 58,1 Zł
Ocena produktu
4.3
25 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
2027-0 Skala wysokości - PRZESTRZEŃ 26 58,1 Zł chwilowo wyprzedane

Miarka wzrostu - KOSMOS

Miarka wykonana jest z folii samoprzylepnej o półmatowej powierzchni, dzięki czemu kolory są bardzo nasycone, żywe i wesołe. Miarka pięknie ozdobi i ożywi wnętrze! Pokój stanie się po prostu perfekcyjny. Miarka pasuje do każdego pokoju dziecięcego, zarówno dziewczynki, jak i chłopca.

Miarka wzrostu kosmos jest nie tylko dekoracją, ale pełni także funkcję praktyczną. Służy do sprawdzania i zapisywania wzrostu dziecka. Dzięki temu dziecko będzie miało piękną pamiątkę. Miarka "chroni" również futryny przed uszkodzeniem, ponieważ nie będziesz zaznaczać na niej wzrostu dziecka. 

Aplikacja miarki wzrostu z motywem kosmosu jest bardzo prosta, należy odkleić folię, przykleić miarkę i wygładzić. Zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i gotowe. Miarki wzrostu zostały wydrukowane atramentem ekologicznym, który jest bezpieczny dla zdrowia, nie zawiera szkodliwych substancji i nie wydziela żadnych nieprzyjemnych zapachów. Wzrost dziecka zaznacza się za pomocą kropeczek, które znajdują się w opakowaniu.

Wymiary:

- Zakres pomiaru: od 60 do 140 cm

- Wielkość miarki: 28 x 120 cm

KOLORY: niebieski
więcej marki: Mint Kitten

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.3
25 klientów
głosowało