Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Ścienne i okienne   /   Naklejki na ścianę   /   Dekoracja ścienna DEKORNIK - królik Harry'ego w deszczu

Rabaty

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Dekoracja ścienna DEKORNIK - królik Harry'ego w deszczu

Stojący w deszczu królik Harry'ego z parasolką będzie prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoju. Naklejki ścienne ze zwierzętami to najpopularniejsza i .. więcej

Nasza cena: od 116,4 Zł
Ocena produktu
4.4
16 Ocena produktu

Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
16765-0 50x64 cm
116,4 Zł
chwilowo wyprzedane
16765-2 70x88 cm
249,7 Zł
chwilowo wyprzedane

Dekoracja ścienna DEKORNIK - królik Harry'ego w deszczu

Stojący w deszczu królik Harry'ego z parasolką będzie prawdziwą ozdobą dziecięcego pokoju. Naklejki ścienne ze zwierzętami to najpopularniejsza i najprostsza dekoracja pokoju dziecięcego. Mniejsze wymiary to delikatna dekoracja, duże zajmują całe pomieszczenie, często są główną dekoracją.

Dostępne w rozmiarach :

S - 50x64 cm - nadaje się np. Nad przewijakiem, stolikiem kawowym.

M - 70x88 cm - duży królik zdobiący całą powierzchnię spania, świetnie nad komodą.

Naklejki drukowane są na materiałach, które w dotyku przypominają tkaninę. to nie jest klasyczna folia, ale materiał poliestrowy. Materiał posiada mocny klej, wykonany na bazie akrylu.

WAŻNA UWAGA ! Przed naklejeniem naklejki na ścianę należy ją dokładnie umyć z brudu i kurzu. Klej najwcześniej 20 dni po malowaniu! Nie zalecamy aplikacji na ściany pomalowane farbami błyszczącymi, zmywalnymi lub lateksowymi. Naklejki mają białą ramkę o szerokości około 0,5-1 cm, co zapewnia naturalny wygląd dekoracji.

więcej marki: Dekornik

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
16 klientów
głosowało