Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Ścienne i okienne   /   Naklejki na ścianę   /   Naklejka winylowa - Sowy i drzewo

zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Naklejka winylowa - Sowy i drzewo

Chcesz udekorować pokój dziecięcy? Nie wiesz co wybrać? Polecamy piękną naklejkę z motywem sów i drzewa, która rozjaśni i ożywi każde wnętrze. Taka dekoracja .. więcej

Nasza cena: 39,4 Zł
Pierwotna cena: 62,5 Zł
Ocena produktu
4.9
7 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
6285-0 Naklejka winylowa - Sowy i drzewo 62,5 Zł 39,4 Zł chwilowo wyprzedane

Naklejka winylowa - Sowy i drzewo

Chcesz udekorować pokój dziecięcy? Nie wiesz co wybrać? Polecamy piękną naklejkę z motywem sów i drzewa, która rozjaśni i ożywi każde wnętrze. Taka dekoracja na pewno spodoba się dziecku i wyczaruje uśmiech na jego twarzy.

Naklejka wykonana została z winylu i przeznaczona jest do suchych, gładkich i oczyszczonych powierzchni. Można ją więc przykleić nie tylko na ścianie, ale również na meblach, oknie, drzwiach czy lustrze.

Dekoracja jest łatwa do utrzymania w czystości. Wszelkie ewentualne zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Dekoracji nie należy przyklejać na świeżo pomalowane ściany. W takim przypadku należy odczekać aż farba porządnie wyschnie, tj. minimalnie 2 tygodnie.

Naklejka została wykonana z matowej, samoprzylepnej folii winylowej. Nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.

- wymiary 120x140 cm

 

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.9
7 klientów
głosowało