Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Ścienne i okienne   /   Naklejki na ścianę   /   Naklejki na ścianę MIASTO

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Naklejki na ścianę MIASTO

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich dekoracji do pokoju dziecięcego? Chcesz ożywić i dopełnić wnętrze? Wybierz naklejki samoprzylepne z motywem miasta! .. więcej

Nasza cena: od 140,0 Zł
Ocena produktu
4.3
20 Ocena produktu

Naklejki na ścianę MIASTO

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich dekoracji do pokoju dziecięcego? Chcesz ożywić i dopełnić wnętrze? Wybierz naklejki samoprzylepne z motywem miasta! Auta, budynki i samoloty udekorują pięknie wnętrze i sprawią, że stanie się ono naprawdę wyjątkowe! Naklejki mają wesołe, żywe i nasycone kolory! Wykonane zostały z folii samoprzylepnej o półmatowej powierzchni, która jest odporna na promieniowanie słoneczne i zmniejsza powstawanie refleksów świetlnych. Aplikacja dekoracji jest bardzo prosta. Wszelkie zabrudzenia wystarczy natomiast przetrzeć wilgotną ściereczką.

Naklejki wydrukowane zostały atramentem ekologicznym, który jest bezpieczny dla zdrowia i nie wydziela żadnych nieprzyjemnych zapachów. Można je przyklejać nie tylko na ścianie, ale i innych gładkich, suchych powierzchniach, np. na drzwiach, szybie lub meblach. Poproś dziecko o pomoc i razem wybierzcie odpowiednie miejsce.

Wymiary poszczególnych dekoracji znajdują się w dokumencie załączonym poniżej.

więcej marki: Mint Kitten

Wasze zdjęcia

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.3
20 klientów
głosowało