Banaby.pl   »   Pościel   /   Poduszki   /   Poduszki do karmienia   /   GADEO Pielęgniarstwo i relaks poduszka CROCODILE red

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - GADEO Pielęgniarstwo i relaks poduszka CROCODILE red

Poduszka podkowiana do karmienia z popularnym motywem krokodyli, odpowiednia do odpoczynku w czasie ciąży, do pozycjonowania niemowląt podczas karmienia .. więcej

Nasza cena: 142,9 Zł
Ocena produktu
4
0 Ocena produktu


GADEO Pielęgniarstwo i relaks poduszka CROCODILE red

Poduszka podkowiana do karmienia z popularnym motywem krokodyli, odpowiednia do odpoczynku w czasie ciąży, do pozycjonowania niemowląt podczas karmienia piersią, w celu zapewnienia stabilności dziecka podczas gry. Długość 160 cm .

Sypek (wewnątrz poduszki pielęgnacyjnej bez powłoki) jest wypełniony perełkami poliestrowymi, ilość nadzienia można uzupełnić lub usunąć za pomocą zamka, który jest wszyta w jedną nogę. Korzystanie z piłki jest "leżenie", objętość zmniejsza się, a sypek staje się bardziej miękki. Jest to zjawisko naturalne i należy je wziąć pod uwagę.

Shell wykonana jest z wysokiej jakości płótna (100% bawełny). Ma wystarczająco długi zamek, aby łatwo go zdjąć, w dolnej części znajdują się paski, które przywiązują końce poduszki do siebie.

Część pakietu podróży .

Konserwacja
:
Powłokę można prać w temperaturze 40 ° C, nie wybielać, nie czyścić, nie suszyć w suszarce bębnowej w celu zmniejszenia krzepnięcia.

Produkt czeski

MOTYW: Zwierzęta, krokodyle
Kolor: biały, czerwony, niebieski, szary
więcej marki: Gadeo

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4
0 klientów
głosowało