Banaby.pl   »   Pościel   /   Poduszki   /   Poduszki do karmienia   /   GADEO Poduszka do karmienia piersią i relaksu SEBASTIAN

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - GADEO Poduszka do karmienia piersią i relaksu SEBASTIAN

Poduszka podkowiana do karmienia, odpowiednia do odpoczynku podczas ciąży, do pozycjonowania niemowląt podczas karmienia piersią, w celu zapewnienia .. więcej

Nasza cena: 141,0 Zł
Ocena produktu
4.6
11 Ocena produktu


GADEO Poduszka do karmienia piersią i relaksu SEBASTIAN

Poduszka podkowiana do karmienia, odpowiednia do odpoczynku podczas ciąży, do pozycjonowania niemowląt podczas karmienia piersią, w celu zapewnienia stabilności dzieci w trakcie gry. Długość 160 cm na osi, około 190 cm po zewnętrznym łuku.

Poduszka wewnętrzna: jest wypełniona granulatem poliestrowym, którego ilość można regulować za pomocą zamka umieszczonego w jednej części poduszki. Należy jednak pamiętać, że podczas użytkowania granulat mięknie i zmniejsza swoją objętość. Jest to zjawisko naturalne i należy je wziąć pod uwagę.

Kulki EPS są specjalnie oczyszczone i nieszkodliwe, odpowiednie również dla dzieci poniżej 3 roku życia. Miękki i idealny materiał wypełniający. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, nie utrzymuje roztoczy, nie wchłania wilgoci z powietrza.

Pokrowiec wykonany jest z wysokiej jakości 100% bawełny i posiada długi zamek, dzięki któremu można ją zdjąć i wyprać w pralce w temp. 40 °C. Końce poduszki można związać za pomocą tasiemek wszytych w dolnej części tworząc gniazdko dla twojego maleństwa.

Wyprodukowano w Republice Czeskiej.

Poduszki nie wolno wybielać, czyścić chemicznie lub suszyć w suszarkach.

MOTYW: las, lis
Kolor: zielony
więcej marki: Gadeo

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
11 klientów
głosowało