Banaby.pl   »   Pościel   /   Poduszki   /   Poduszki z motywem   /   poduszka KWIATY

Rabaty

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - poduszka KWIATY

Piękna i kolorowa poduszka dla dziecka z kwiatowym motywem wygląda naprawdę pięknie! Korzystaj z usług wszystkich małych klientów, chłopców i dziewcząt. Możesz .. więcej

Nasza cena: od 51,5 Zł
Pierwotna cena: od 58,4 Zł
Ocena produktu
4
0 Ocena produktu


poduszka KWIATY

Piękna i kolorowa poduszka dla dziecka z kwiatowym motywem wygląda naprawdę pięknie! Korzystaj z usług wszystkich małych klientów, chłopców i dziewcząt. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy motywów, aby wybrać właściwą dla swojego dziecka.

Poduszki wykonane są z materiałów bardzo miękkich i miękkich w dotyku. Posiadają certyfikat bezpieczeństwa, dlatego przeszli testy zgodnie z surowymi europejskimi standardami jakości. Wypełnij specjalnym wypełnieniem, które pozostaje puszyste nawet po praniu.

Poduszki drukują się z wymianą ciepła, kolor dostaje się bezpośrednio do struktury okładki i nie można go poczuć. Nadruk jest również bardzo trwały, pralka i jej kolory nie blakną. Nadruk jest jednostronny, spód biały.

Poszewka może być bardzo łatwo usunięta, dzięki czemu jest praktycznym i wygodnym zamknięciem na zamek, którym jest pokryta. Można go prać w pralce w maksymalnej temperaturze 40 stopni.

Wymiary poduszki :
40 x 40 cm

Na poduszce znajdziecie nazwę, więc proszę zanotować rozkaz w notatce, jakie imię chcecie mieć na poduszce .

Wraz z naklejkami ściennymi, zegarami i papierami fotograficznymi, powstaje hojny projekt, który udekoruje każde dziecko.

Kolor: biały, różowy, żółty

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4
0 klientów
głosowało