Banaby.pl   »   Pościel   /   Poduszki   /   Poduszki z motywem   /   Poduszka - Piłka nożna 43

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Poduszka - Piłka nożna 43

Za pomocą odpowiednich elementów dekoracyjnych można stworzyć w pokoju dziecięcym niezwykłą atmosferę. Jedną z takich dekoracji są na przykład piękne poduszki .. więcej

Nasza cena: od 46,9 Zł
Pierwotna cena: od 67,0 Zł
Ocena produktu
4.1
13 Ocena produktu


Poduszka - Piłka nożna 43

Za pomocą odpowiednich elementów dekoracyjnych można stworzyć w pokoju dziecięcym niezwykłą atmosferę. Jedną z takich dekoracji są na przykład piękne poduszki w różnych wzorach, z których każdy wybierze coś dla siebie. Poduszka z motywem piłek nożnych z pewnością zachwyci wszystkich małych piłkarzy. Wykonana została z delikatnego, miękkiego materiału i posiada certyfikat jakości. Oznacza to, że produkt jest zgodny z rygorystycznymi normami europejskimi w zakresie jakości. Wewnątrz poduszki znajduje się specjalne wypełnienie, które pozostaje puszyste i wygodne nawet po wielokrotnym praniu.

Poszewka posiada praktyczny zamek błyskawiczny, dzięki czemu można ją łatwo zdjąć i wyprać w pralce w temp. 40 °C.

Wysokiej jakości nadruk na poduszce wykonany został za pomocą technologii termotransferowej, która przenika w strukturę tkaniny. Nadruk jest więc bardzo trwały, delikatny i niewyczuwalny w dotyku. Nie można go również sprać w pralce. Nadruk jest jednostronny, tylna strona poduszki jest biała.

W naszej ofercie znajdują się również inne elementy dekoracyjne z tym motywem, np. naklejki samoprzylepne na ścianę.

Poduszka ma wymiary 40 x 40 cm.

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.1
13 klientów
głosowało