Banaby.pl   »   Pościel   /   Poduszki   /   Poduszki z motywem   /   Poduszka SWEET TREE

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Poduszka SWEET TREE

Chcesz, aby Twoje dziecko miało poduszkę ze swoim imieniem? Poduszka z motywem małych kwiatów jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej dziewczynki! Wystarczy .. więcej

Nasza cena: od 67,1 Zł
Ocena produktu
4.4
11 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
1649-0 pokrowiec + wypełnienie 40x40 cm 67,1 Zł chwilowo wyprzedane
1649-2 pokrowiec 40x40 cm 60,3 Zł w magazynie 1 sztuka od razu

Poduszka SWEET TREE

Chcesz, aby Twoje dziecko miało poduszkę ze swoim imieniem? Poduszka z motywem małych kwiatów jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej dziewczynki! Wystarczy wybrać konkretny design i wpisać w zamówieniu wybrane imię!

Poduszka wykonana jest z delikatnego, miękkiego materiału i posiada certyfikat jakości. Oznacza to, że produkt spełnia rygorystyczne normy europejskie w zakresie jakości. Wewnątrz poduszki znajduje się specjalne wypełnienie, które pozostaje puszyste i wygodne nawet po wielokrotnym praniu.

Poduszka ma wymiary 40x40 cm. Poszewka posiada praktyczny zamek błyskawiczny, dzięki czemu można ją łatwo zdjąć i wyprać w pralce w temp. 40 °C.

Wysokiej jakości nadruk na poduszce wykonany został za pomocą technologii termotransferowej, która przenika w strukturę tkaniny. Nadruk jest więc bardzo trwały, delikatny i niewyczuwalny w dotyku. Nie można go również sprać w pralce. Nadruk jest jednostronny, tylna strona poduszki jest biała.

W naszej ofercie znajdują się również inne elementy dekoracyjne z tej kolekcji, np. naklejki samoprzylepne na ścianę, fototapety i zegary.

Na zamówienie możemy dostarczyć poduszki z nadrukiem każdego imienia. W takim przypadku jednak jest to zamówienie indywidualne, które wyklucza możliwość odstąpienia od umowy.

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
11 klientów
głosowało