Banaby.pl   »   Pościel   /   Poduszki   /   Poduszki z motywem   /   Poduszka świąteczna 11

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Poduszka świąteczna 11

Jeżeli uwielbiasz przedświąteczny czas i chcesz udekorować pięknie wnętrze, polecamy nasze wyjątkowe poduszki dekoracyjne. Poduszki ozdobią mieszkanie i .. więcej

Nasza cena: od 16,1 Zł
Ocena produktu
4.5
20 Ocena produktu


Poduszka świąteczna 11

Jeżeli uwielbiasz przedświąteczny czas i chcesz udekorować pięknie wnętrze, polecamy nasze wyjątkowe poduszki dekoracyjne. Poduszki ozdobią mieszkanie i nadadzą mu charakteru, a także posłużą do relaksu i odpoczynku.

Poduszka składa się z przyjemnych i delikatnych materiałów. Posiada specjalne wypełnienie, które pozostaje miękkie i puszyste nawet po wielu praniach.

Nadruk został wykonany za pomocą technologii termotransferowej, która przenika w strukturę tkaniny. Nadruk jest więc bardzo delikatny i niewyczuwalny w dotyku. Wykorzystana technologia gwarantuje trwałość koloru.

Poduszki posiadają stosowne atesty i certyfikaty oraz spełniają wymagania określone w rygorystycznych normach jakości. Dostępne są w dwóch rozmiarach. Pierwszy 40 x 40 centymetrów posiada nadruk z jednej strony, strona spodnia jest biała. Drugi 20 x 20 centymetrów ma nadruk z obu stron.

Poduszka jest wyposażona w praktyczną poszewkę na zamek błyskawiczny, dzięki czemu można ją zdjąć i wyprać w pralce w temperaturze 40°C.

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
20 klientów
głosowało