Banaby.pl   »   Pościel   /   Poduszki   /   Poduszki z motywem   /   Poduszka świąteczna - różne kształty

Rabaty

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Poduszka świąteczna - różne kształty

Boże Narodzenie to popularny rok świąteczny dla wielu osób, nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Pięknie dekorują swoje mieszkanie na Święta Bożego .. więcej

Nasza cena: od 76,1 Zł
Ocena produktu
4.5
24 Ocena produktu

Poduszka świąteczna - różne kształty

Boże Narodzenie to popularny rok świąteczny dla wielu osób, nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Pięknie dekorują swoje mieszkanie na Święta Bożego Narodzenia, pieką ciasteczka, dekorują choinkę i Święta mogą się rozpocząć. W dekorowaniu pomoże piękna świąteczna poduszka.

Są to poduszki w kształcie gwiazdy w kolorze szarym oraz poduszka w kształcie kwadratu w kolorze czerwonym, zawsze ze świątecznym motywem, które ożywią i dopracowają piękne wnętrze. Święta będą tchnąć w Ciebie z każdego zakątka i z wnętrza Twojego domu.

Upiększa nie tylko pokój dziecka, ale także salon, sypialnię czy gabinet. Świąteczna poduszka jest szyta ręcznie , produkt wykonany ręcznie. Wykonana jest z wysokiej jakości bawełny, która jest miękka w dotyku i bardzo przyjemna.

Dzięki świątecznym poduszkom z łatwością ożywisz każde pomieszczenie, a czekanie na Święta Bożego Narodzenia a zwłaszcza na Świętego Mikołaja sprawi, że Ty i Twoje dzieci będziecie szybciej biegać. Zdobądź te piękne ozdobne poduszki dla siebie.

Rozmiar : 40x40 cm

WYKONANY RĘCZNIE!

WYMIAR: 40x40 cm

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
24 klientów
głosowało