Banaby.pl   »   Pościel   /   Pościel   /   Zestawy pościeli do łóżeczka   /   Pościel do łóżko - Kremowa ZOO

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Pościel do łóżko - Kremowa ZOO

Piękna pościel w łóżeczku dziecięcym z motywem wesołych zwierząt na kremowej podstawie pokocha wszystkich. Rodzice szczególnie dlatego, że jest to zestaw .. więcej

Nasza cena: od 44,7 Zł
Pierwotna cena: od 72,9 Zł
Ocena produktu
4
0 Ocena produktu


Pościel do łóżko - Kremowa ZOO

Piękna pościel w łóżeczku dziecięcym z motywem wesołych zwierząt na kremowej podstawie pokocha wszystkich. Rodzice szczególnie dlatego, że jest to zestaw wykonany z najwyższej jakości 100% bawełny, bardzo przyjemny w dotyku. Kolory zachowują swoją stabilność, nie blakną nawet po wielu praniach.

Poszewka na poduszkę ma wymiary 40 x 60 centymetrów, a poduszka 120 x 90 centymetrów. Materiał jest w 100% z certyfikatu Oeko-Tex. Zamki błyskawiczne są bezpiecznie ukryte. Zestawy pościeli są certyfikowane i certyfikowane przez ÖKO-TEX STANDARD 100.

Koc i poduszka są wypełnione wysokiej jakości włóknami silikonowymi i antyalergicznymi. Zapewnia to idealne ciepło przez cały rok. Kołdra i poduszka są odpowiednie dla wszystkich dzieci, a także nadają się do użytku przez cały rok.

Koc pikowany jest po bokach. Zestawy są wieloczęściowe, w zależności od wyboru. Dwuczęściowy zestaw obejmuje kołdrę i poszewkę na poduszkę. Trzyczęściowy zestaw zawiera również poduszkę .

Jest też baldachim z welonem, który tworzy puszysty efekt. Baldachim ma 230 centymetrów szerokości i 155 centymetrów wysokości.

Listwy zapobiegają popychaniu rąk i nóg przez szczeliny łóżeczka. Powinny zatem być bezpieczną częścią każdego łóżeczka. Nasze deski są wypełnione antyalergicznym i puszystym włóknem. Krawędzie i przód są mocniejsze dla bezpieczeństwa dzieci.

Wymiary poduszki :
- Długość boku: 50 centymetrów
- Długość przodu: 60 centymetrów
- Długość: 160 centymetrów
- Wysokość boku: 30 centymetrów
- Wysokość z przodu: 35 centymetrów
- Nadaje się do łóżeczek: 120 x 60 centymetrów

Kolor: brązowy, żółty

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4
0 klientów
głosowało