Banaby.pl   »   Wszystko dla niemowląt   /   Przewijanie i kąpanie   /   Okrycia kąpielowe   /   Zestaw Baby - ręcznik bambusowy + klips do wózka

zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Zestaw Baby - ręcznik bambusowy + klips do wózka

Zestaw Baby T-tomi składa się z ręcznika bambusowego i dwóch klipsów do mocowania. Klipsy wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i .. więcej

Nasza cena: od 69,0 Zł
Pierwotna cena: od 77,4 Zł
Ocena produktu
4.4
20 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
6347-0 zielony Auta 77,4 Zł 69,0 Zł chwilowo wyprzedane
6347-2 różowy Różowy słonie 77,4 Zł 69,0 Zł chwilowo wyprzedane
6347-4 bez temat szary 77,4 Zł 67,3 Zł chwilowo wyprzedane
6347-5 ptak zielony 77,4 Zł 67,3 Zł chwilowo wyprzedane

Zestaw Baby - ręcznik bambusowy + klips do wózka

Zestaw Baby T-tomi składa się z ręcznika bambusowego i dwóch klipsów do mocowania. Klipsy wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i umożliwiają wygodne przyczepienie smoczków, zabawek, pieluszek czy ręczników chroniących przed słońcem do wózka lub fotelika samochodowego. Klipsy wyróżniają się nowoczesnym designem i odpornością.

Ręcznik T-tomi wykonany został z wysokiej jakości materiału bambusowego za pomocą technologii podwójnego tkania. Dzięki temu jest bardziej chłonny, miękki i delikatny od klasycznych ręczników bawełnianych.

Ze względu na swoje właściwości ręcznik T-tomi nie drażni skóry dziecka i ma właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Przeznaczony jest również dla noworodków. Materiał po wypraniu zwiększa swoją objętość, natomiast obszyte obrzeża zapobiegają strzępieniu oraz deformacji.

Ręcznik spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministerstwa Zdrowia Republiki Czeskiej nr 84/2001 Dz. U., o wymaganiach higienicznych zabawek i wyrobów przeznaczonych dla dzieci do trzeciego roku życia. Można go prać w pralce bez płynów do płukania, które zmniejszają chłonność.

Ręcznik ma wymiary 100 x 80 cm.

W opakowaniu znajduje się jeden ręcznik i dwa klipsy.

więcej marki: T-Tomi

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
20 klientów
głosowało