Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Sofy i fotele   /   Sofy   /   Sofa dziecięca Farma

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Sofa dziecięca Farma

Wujek Donald miał farmę i ty możesz ją mieć w domu! Kupując tę praktyczną sofę do pokoju dziecięcego, odwdzięczą Ci się nie tylko dzieci, ale i sama sofa. Ma .. więcej

Nasza cena: 338,9 Zł
Ocena produktu
4.4
34 Ocena produktu

Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
2569-0 B 5+
338,9 Zł
chwilowo wyprzedane

Sofa dziecięca Farma

Wujek Donald miał farmę i ty możesz ją mieć w domu!

Kupując tę praktyczną sofę do pokoju dziecięcego, odwdzięczą Ci się nie tylko dzieci, ale i sama sofa. Ma długą żywotność, jest przyjemna w dotyku, bardzo milutka, a z motywem zwierzątek nowoczesna i atrakcyjna. Nadaje się do spania, wylegiwania się, zabawy i wszystkich innych dziecięcych aktywności, o których możesz pomyśleć.

Dzięki lekkiej konstrukcji dzieci mogą samodzielnie przenosić ją po pokoju. Korpus siedziska wykonany jest z wysokiej jakości pianki poliuretanowej, która jest twardsza w miejscach podparcia.

W przypadku korzystania z czwartego siedzenia, które osiąga wysokość do 8 cm, powierzchnia spania wynosi 71,5 cm x 160 cm, . Jednocześnie daje możliwość zwiększenia wysokości siedziska dla wygodnego siedzenia większych dzieci.

Do siedziska dołączone jest wyjmowane bawełniane i welurowe pokrycie. Dzieci go po prostu kochają. Jest bardzo miękki i puszysty, zupełnie jak futerko pluszaków! Zestaw składa się zatem z sofy, czwartego siedzenia, dodatkowej poduszki i torby na siedzisko.

Parametry rozkładanej sofy:

- Szerokość 98 cm

- Wysokość 60 cm

- Głębokość 48 cm

KOLORY: niebieski, motyw dziecięcy (zdjęcia)

Wasze zdjęcia

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
34 klientów
głosowało