Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Sofy i fotele   /   Sofy   /   Sofa dla dzieci Kwiaty

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Sofa dla dzieci Kwiaty

Sofki z motywem zajączków i Hello Kitty przeznaczone są raczej dla maluszków, natomiast sofa w kwiaty spodoba się z pewnością większym dziewczynkom. Piękne .. więcej

Nasza cena: 292,2 Zł
Ocena produktu
4.6
33 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
758-0 H12 292,2 Zł chwilowo wyprzedane

Sofa dla dzieci Kwiaty

Sofki z motywem zajączków i Hello Kitty przeznaczone są raczej dla maluszków, natomiast sofa w kwiaty spodoba się z pewnością większym dziewczynkom. Piękne i kolorowe kwiaty są bardzo romantyczne i zachwycą każdą dziewczynkę. Niezależnie od tego, czy sofa posłuży im do pisania liścików, czy też rysowania serduszek, na pewno znajdzie doskonałe zastosowanie w pokoju każdej dziewczynki.

Sofa jest bardzo oryginalna i zachwyca designem. Można ją wygodnie przenosić, ponieważ jest bardzo lekka. Posiada dodatkowe czwarte siedzisko, które chroni wyższe dzieci przed garbieniem się i umożliwia swobodne opuszczenie nóg.

Siedzisko jest przypinane na rzepy i pozwala na przedłużenie sofy również w rozłożonym stanie. Oparcie jest wykonane z twardego materiału, reszta natomiast jest bardzo miękka.

Parametry sofy:

Szerokość 98 cm

Wysokość 59 cm

Długość z przedłużonym siedziskiem 168 cm

Powierzchnia spania wynosi 71,4 cm x 160 cm, wysokość pianki 8 cm.

Sofa posada więc siedzisko, dodatkową poduszkę i pufę do siedzenia, na której można wygodnie położyć nogi, np. podczas oglądania bajek.

Pokrowiec wykonany jest z naturalnej bawełny z welurem, materiał jest bardzo przyjemny i przypomina w dotyku pluszaki. Rozpieszczaj swoje dzieci. W przypadku zabrudzenia pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce.

KOLORY: różowy, motyw dziecięcy (zdjęcia)

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.6
33 klientów
głosowało