Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Sofy i fotele   /   Sofy   /   Sofa dla dzieci Piłka nożna

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Sofa dla dzieci Piłka nożna

Pokój dziecięcy powinien być ładny i oryginalny. Jeżeli planujesz wyposażyć królestwo swojego dziecka w praktyczne i zarazem nowoczesne meble, proponujemy .. więcej

Nasza cena: 280,9 Zł
Ocena produktu
4.7
24 Ocena produktu


Sofa dla dzieci Piłka nożna

Pokój dziecięcy powinien być ładny i oryginalny. Jeżeli planujesz wyposażyć królestwo swojego dziecka w praktyczne i zarazem nowoczesne meble, proponujemy sofę z motywem piłki nożnej. Sofa służy do wypoczynku, oglądania bajek czy rysowania. Zapewnia również dodatkowe miejsce do spania, dzięki czemu dziecko może zaprosić kolegę na noc.

Mebel ożywi i dopełni każdy pokój, miejsce zabaw lub kącik dla dzieci. Jest bardzo bezpieczny i lekki, dlatego maluszek bez problemu przesunie go w dowolne miejsce, a także rozłoży i złoży.

Sofa została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które będą służyć przez wiele lat. Wyposażona jest w czwarte siedzisko, przypinane na rzepy, które umożliwia podwyższenie siedzenia lub przedłużenie powierzchni spania. Stabilne oparcie gwarantuje maksymalną wygodę i bezpieczeństwo.

W każdym opakowaniu znajduje się także dodatkowa poduszka i pufa do siedzenia. Pokrowiec wykonany został ze 100% bawełny z domieszką weluru, który jest odporny na plamy i zabrudzenia. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce.

Wymiary złożonej sofy:

- wysokość 58 cm

- szerokość 98 cm

- głębokość 48 cm

Wymiary rozłożonej sofy z 4 dodatkowym siedziskiem:

- wysokość 59 cm

- długość 168 cm

- szerokość 98 cm

- wysokość pianki 8 cm

- powierzchnia do spania 71,5 x 160 cm

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.7
24 klientów
głosowało