Banaby.pl   »   Meble dziecięce   /   Sofy i fotele   /   Sofy   /   Sofa dla dzieci Słonie, pomarańczowa

Typ

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Sofa dla dzieci Słonie, pomarańczowa

Uważasz, że sofa nie pasuje do pokoju dziecięcego? Sprawdź więc, jak wiele frajdy i radości sprawi maluszkowi ten mebel. Dzieci mogą ją wykorzystywać do .. więcej

Nasza cena: 280,9 Zł
Ocena produktu
4.4
19 Ocena produktu


Sofa dla dzieci Słonie, pomarańczowa

Uważasz, że sofa nie pasuje do pokoju dziecięcego? Sprawdź więc, jak wiele frajdy i radości sprawi maluszkowi ten mebel. Dzieci mogą ją wykorzystywać do odpoczynku, oglądania bajek, rysowania czy zabawy. Sofa jest niezwykle przydatna podczas imprez dla dzieci i zapewnia dodatkowe miejsce do spania. Sofa w pięknym pomarańczowym kolorze z motywem uroczych słoników będzie wyglądać doskonale w każdym pokoju dziecięcym i kąciku zabaw. Jest bardzo lekka, dlatego maluszek bez problemu przesunie ją w dowolne miejsce, a także samodzielnie rozłoży i złoży. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, które będą służyć przez wiele lat. Pokrowiec składa się ze 100% bawełny z domieszką weluru, który jest odporny na zabrudzenia. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce.

Sofa wyposażona jest w czwarte siedzisko, przypinane na rzepy, które umożliwia podwyższenie siedzenia lub przedłużenie powierzchni spania. Stabilne oparcie gwarantuje maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. W każdym opakowaniu znajduje się także dodatkowa poduszka i pufa do siedzenia.

Wymiary:

- głębokość 48 cm

- wysokość 59 cm

- szerokość 98 cm

- długość z dodatkowym siedziskiem 168 cm

- powierzchnia do spania 71,5 x 160 cm

- wysokość pianki 8 cm

KOLORY: pomarańczowy, motyw dziecięcy (zdjęcia)

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
19 klientów
głosowało