Banaby.pl   »   Wszystko dla niemowląt   /   Śpiworki i zawijaki   /   Zawijaki dla niemowląt   /   Zawijak Tiny Nanny 100% bawełna

zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Zawijak Tiny Nanny 100% bawełna

Zawijaki to dla wielu rodziców przeżytek, jednak od jakiegoś czasu ponownie stają się bardzo popularne. Obecnie dostępne są w różnych zestawieniach .. więcej

Nasza cena: 150,8 Zł
Pierwotna cena: 222,9 Zł
Ocena produktu
4.4
24 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
3412-0 S - biało-szare wykończenie 222,9 Zł 150,8 Zł chwilowo wyprzedane

Zawijak Tiny Nanny 100% bawełna

Zawijaki to dla wielu rodziców przeżytek, jednak od jakiegoś czasu ponownie stają się bardzo popularne. Obecnie dostępne są w różnych zestawieniach kolorystycznych i wzorach. Poza tym mają swoje niezaprzeczalne zalety i ułatwiają rodzicom opiekę nad dzieckiem.

Zawijak Tiny Nanny wykonany został ze 100% bawełny i jest nowością na naszym rynku. Zapewnia odpowiedni komfort i bezpieczeństwo, ponieważ przypomina dziecku ciepłą i ciasną przestrzeń, do której przyzwyczaiło się ono w łonie matki.

Zawijak przeznaczony jest zwłaszcza dla dzieci, które mają problem z samodzielnym zasypianiem, śpią bardzo krótko, często płaczą lub są nerwowe.

Nie powinien być jednak używany w przypadku dzieci z podwyższonym ryzykiem wystąpienia dysplazji stawu biodrowego, podczas gorączki, 24 godziny po szczepieniu, a także u dzieci, które preferują jedną stronę ciała z powodu wady kręgosłupa lub cierpią na ciężką infekcję dróg oddechowych.

Nowy zawijak należy zamoczyć na noc w zimnej wodzie, po czym wyprać go trzykrotnie w temp. 40°. Między poszczególnymi praniami nie trzeba go suszyć. Dzięki temu zawijak będzie lepiej przepuszczał powietrze i odprowadzał wilgoć.

Podczas zwykłego prania zawijak należy zapiąć na rzep i włożyć do specjalnej siatki do prania. Można go prać w temp. maks. 50°, natomiast stosując nowoczesne środki piorące wystarczy temp. 40°. Nie zalecamy używania środków wybielających!

Zawijak można również suszyć w suszarce bębnowej przy użyciu delikatnego programu. Nie należy go prasować. Zawijak wykonany został ze 100% bawełny i flaneli. Przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do trzeciego miesiąca życia.

więcej marki: Summer Infant

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
24 klientów
głosowało