Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Tapety   /   Tapety 3D   /   Tapeta 3D Ben 10 - 2

zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Tapeta 3D Ben 10 - 2

Przedstawiamy piękną, kolorową i nowoczesną fototapetę spółki Walltastic, inspirowaną serialem dla dzieci Ben. Ten mały bohater walczy dzielnie ze złem i .. więcej

Nasza cena: 177,8 Zł
Pierwotna cena: 273,7 Zł
Ocena produktu
4.4
26 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
2391-0 Tapeta 3D Ben 10 - 2 273,7 Zł 177,8 Zł chwilowo wyprzedane

Tapeta 3D Ben 10 - 2

Przedstawiamy piękną, kolorową i nowoczesną fototapetę spółki Walltastic, inspirowaną serialem dla dzieci Ben. Ten mały bohater walczy dzielnie ze złem i pomaga dobrym ludziom. Jest to całkowita nowość na rynku. Tapeta doskonale udekoruje i ożywi każdy pokój dziecięcy, a wyjątkowa grafika stworzy piękną atmosferę. Tapeta składa się z dwunastu elementów. Jeżeli powierzchnia jest większa, tapetę należy przykleić pośrodku ściany. W ten sposób powstanie ciekawy i zachwycający obraz.

Podczas przyklejania tapety należy przestrzegać rad i wytycznych producenta. Dzięki temu bez najmniejszych problemów przykleisz tapetę i stworzyć zachwycający obraz na ścianie.

Sposób klejenia tapety 3D:

• Wszystkie części rozłożyć na podłodze i upewnić się, czy nie posiadają jakiejś wady.

• Każdą wadę należy reklamować jeszcze przed przyklejeniem tapety. Po przyklejeniu nie można już zgłaszać żadnych ewentualnych reklamacji.

• Przygotować poszczególne części tapety w odpowiedniej kolejności.

• Pierwsza część tapety określa położenie i ogólny wygląd tapety, dlatego należy poświęcić tej czynności szczególną uwagę.

• Należy wybrać odpowiednie miejsce, w którym zostaną przyklejone wszystkie części, a także odpowiednio wymierzyć i przymierzyć tapetę.

• Pierwszy element położyć obrazkiem w dół i rozsmarować klej na całej długości tapety.

• Zaraz po naniesieniu kleju przyłożyć tapetę ostrożnie do ściany w wybranym wcześniej miejscu.

• W ten sam sposób postępować również z pozostałymi częściami tapety.

Podczas przyklejania tapet należy przestrzegać wytycznych i rad producenta. Tapety przyklejone na ścianę prędko wysychają, dlatego należy je przyklejać bardzo precyzyjnie i szybko. Tapeta z nałożonym klejem jest większa od tapety w stanie suchym. Dlatego podczas klejenia zaleca się, aby brzegi poszczególnych części nachodziły na siebie minimalnie na ok. 1,5 milimetra. Po wyschnięciu tapeta powróci do swojego pierwotnego kształtu i między poszczególnymi częściami nie będzie żadnych przerw.

więcej marki: Walltastic

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
26 klientów
głosowało