Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Tapety   /   Tapety 3D   /   Tapeta 3D Strażak Sam II

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Tapeta 3D Strażak Sam II

Chcesz upiększyć pokój dziecięcy? Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego elementu dekoracyjnego, który nada wnętrzu perfekcyjny wygląd? Przedstawiamy .. więcej

Nasza cena: 268,0 Zł
Ocena produktu
4.4
21 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
6275-0 Strażak Sam II 268,0 Zł chwilowo wyprzedane

Tapeta 3D Strażak Sam II

Chcesz upiększyć pokój dziecięcy? Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego elementu dekoracyjnego, który nada wnętrzu perfekcyjny wygląd? Przedstawiamy piękną, kolorową i nowoczesną fototapetę 3D Strażak Sam.

Tapeta ożywi każdy pokój dziecięcy, a wyjątkowa grafika stworzy piękną atmosferę. Tapeta składa się z dwunastu elementów. Do jej przyklejenia potrzebna jest powierzchnia o wymiarach 244 x 305 cm. Jeżeli powierzchnia jest większa, tapetę należy przykleić pośrodku ściany. W ten sposób powstanie wyjątkowy obraz.

Aplikacja tapety jest niezwykle łatwa i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności ani doświadczeń. Wystarczy przestrzegać rad i wytycznych producenta. Można ją przyklejać również na istniejące już tapety, co pozwala zaoszczędzić trochę czasu związanego z usuwaniem starych tapet. Przed przystąpieniem do pracy, prosimy zapoznać się z instrukcją.

 

więcej marki: Walltastic

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
21 klientów
głosowało