Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Łóżka Disney   /   Dziecięca łóżko z z powrotem - Minnie Mouse w Paryż

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Dziecięca łóżko z z powrotem - Minnie Mouse w Paryż

Piękne łóżko dziecięce w kształcie sofy ozdobione jest nadrukiem Myszki Minnie w Paryżu. Oryginalny kształt białego łóżka w połączeniu z delikatnymi kolorami .. więcej

Nasza cena: od 715,9 Zł
Ocena produktu
4.7
20 Ocena produktu

Dziecięca łóżko z z powrotem - Minnie Mouse w Paryż

Piękne łóżko dziecięce w kształcie sofy ozdobione jest nadrukiem Myszki Minnie w Paryżu. Oryginalny kształt białego łóżka w połączeniu z delikatnymi kolorami zachwyci każdą małą dziewczynkę.

Łóżeczko wykonane jest z wysokiej jakości laminatu o grubości 16 mm. Wszystkie krawędzie są pokryte miękką gumą i zaokrąglone, aby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. Ty decydujesz, czy chcesz łóżko z miejscem do przechowywania, czy bez.

Na plecach i zagłówkach łóżka znajdują się odbitki zdjęć , które można łatwo wyczyścić wilgotną szmatką. Wydruki są chronione specjalnym laminatem, który przedłuża ich żywotność i chroni przed blaknięciem kolorów.

Wybierając wariant z szufladą , zyskujesz cenne miejsce do przechowywania, dyskretnie ukryte pod łóżkiem, a jednocześnie pod ręką. Nauczanie dzieci w porządku będzie działać, ale to łóżko ułatwi ci wysiłek.

Obejmuje :

  • ruszt listwowy wykonany z drewna sosnowego, który może unieść do 100 kg
  • zdejmowana bariera o długości 100 cm

Ten specjalny model łóżka znany jest jako łóżko tylne . Podniesiony tył łóżeczka sprawia wrażenie sofy. W nocy łóżko służy jako klasyczne łóżko, w ciągu dnia jako sofa. To łóżko nadaje się zatem do dekoracyjnych poduszek umieszczonych wokół jego wewnętrznego obwodu.

Zewnętrzne wymiary łóżka wynoszą 162 x 87 x 66 cm. Materac zostanie umieszczony na wysokości około 30 cm od podłogi. Pozostałe wymiary łóżka znajdziesz na rysunku w galerii zdjęć.

Uwaga : materac nie jest częścią łóżka. Wybierz materac dziecięcy o wymiarach 160 x 80 cm w kategorii materacy dziecięcych.

Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą, z rusztem, z nadrukiem
Materiał łóżka: laminat
kolor łóżka: białe
Pliki do pobrania
 Instrukcja_lozko_LU_pl.pdf   (63.17 KB) 

Wasze zdjęcia

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.7
20 klientów
głosowało