Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Łóżko dla dziecka Kwiaty

zniżki

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Łóżko dla dziecka Kwiaty

Łóżko dla dziecka z motywem kwiatów jest bardzo piękne i pasuje do pokoju każdej małej dziewczynki. Dostarczane jest wraz z kompletem .. więcej

Nasza cena: od 458,5 Zł
Pierwotna cena: od 493,0 Zł
Ocena produktu
4.3
10 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
1485-0 160x70 cm łóżko 493,0 Zł 458,5 Zł chwilowo wyprzedane

Łóżko dla dziecka Kwiaty

Łóżko dla dziecka z motywem kwiatów jest bardzo piękne i pasuje do pokoju każdej małej dziewczynki. Dostarczane jest wraz z kompletem dekoracji samoprzylepnych do samodzielnego przyklejenia. Dziecko może stworzyć więc własne, niepowtarzalne łóżeczko.

Łóżko z motywem kwiatów nie jest tylko zwykłym meblem. Pomaga dziecku rozwijać kreatywność i wyobraźnię. Do łóżeczka można dokupić różne akcesoria i dekoracje z tym samym motywem np. zegary ścienne dla dzieci, naklejki i miarki wzrostu.

Kolorowe nadruki wykonane zostały farbami drukarskimi, które są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Za pomocą naklejek można stworzyć przeróżne wzory i obrazy.

Łóżko wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów zapewniających odporność i solidność. Stelaż wykonany jest z listew o grubości 2 centymetrów. Barierka zapewnia dzieciom bezpieczny sen, chroniąc przed wypadnięciem z łóżka. Barierkę można zdjąć na czas zabawy dziecka.

Nośność łóżka wynosi 100 kg, dlatego rodzice mogą bez obaw usiąść lub położyć się obok dziecka. Łóżko nie zostanie w żaden sposób uszkodzone.

Materac nie znajduje się w zestawie, należy go zamówić dodatkowo w sekcji MATERACE.

kolor łóżka: białe, zielone
Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z nadrukiem
Materiał łóżka: laminat
więcej marki: Ourbaby

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.3
10 klientów
głosowało