Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Łóżko dla dziecka Otylia

zniżki

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżko dla dziecka Otylia

Wysokiej jakości łóżko Otylia wykonane jest z drewna sosnowego, pokrytego trzema warstwami lakieru. Posiada certyfikat "Instytutu Technologii Drewna .. więcej

Nasza cena: od 1 041,8 Zł
Pierwotna cena: od 1 089,0 Zł
Ocena produktu
4.5
21 Ocena produktu


Łóżko dla dziecka Otylia

Wysokiej jakości łóżko Otylia wykonane jest z drewna sosnowego, pokrytego trzema warstwami lakieru. Posiada certyfikat "Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu", który jest niezbędny do wprowadzenia tego typu wyrobu do sprzedaży w UE. Łóżko składa się z materaca poliuretanowego z pokrowcem bawełnianym na zamek błyskawiczny, stelaża i dwóch oryginalnych szuflad na czterech kółkach. Front szuflad wykonany jest z drewna litego, boki zaś z laminatu.

Na zdjęciu przedstawiono łóżko w zestawieniu kolorystycznym - wanilia i grafit. W zamówieniu należy określić, czy barierka ma być zamontowana z prawej, czy z lewej strony. Nośność łóżka wynosi 80 kg.

Materac poliuretanowy ma wysokość 8 cm, stelaż drewniany wykonany jest z drewna topoli i ma grubość 20 mm. Łóżko dostarczane jest z przejrzystą instrukcją, która ułatwia szybki montaż.

Na zdjęciu przedstawiono dostępną paletę kolorów oraz różne warianty wykonania łóżka (naturalna sosna, olcha, miodowa olcha, buk, orzech, ciemna grusza, calvados, dąb, mahoń, kolor pomarańczowy, oliwkowy, czerwony, niebieski, bordo, różowy, waniliowy i biały).

Odcień waniliowy może być wykorzystany tylko w ograniczonym stopniu, nie może dotyczyć całego łóżka. Mebel doskonale wygląda w połączeniu dwóch różnych odcieni.

Zob. zdjęcie lub łóżko podwójne Kajetan. W uwagach do zamówienia wystarczy wpisać wybrany kolor. Łóżko może być jedno lub dwukolorowe według palety kolorów (kolor niebieski, zielony, oliwkowy, pomarańczowy, różowy, fioletowy, capri, calvados).

kolor łóżka: naturalne, szare, inny kolor
Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą
Materiał łóżka: drewno lite

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
21 klientów
głosowało