Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Łóżko dla dziecka Ourbaby Marco

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżko dla dziecka Ourbaby Marco

Łóżko dziecięce powinno się wyróżniać przede wszystkim wysoką jakością. Tak jest właśnie w przypadku łóżka Marco z kolekcji Ourbaby. Najwyższej jakości .. więcej

Nasza cena: od 1 110,2 Zł
Ocena produktu
4.3
18 Ocena produktu


Łóżko dla dziecka Ourbaby Marco

Łóżko dziecięce powinno się wyróżniać przede wszystkim wysoką jakością. Tak jest właśnie w przypadku łóżka Marco z kolekcji Ourbaby. Najwyższej jakości materiały oraz zastosowane procedury produkcyjne zapewniają dziecku spokojny, zdrowy i niczym niezakłócony sen.

Łóżko posiada barierkę, dzięki której dziecko nie spadnie w nocy. Barierkę można zamontować z prawej lub lewej strony. W uwagach do zamówienia prosimy określić wybraną stronę montażu barierki. Łóżko wykonane zostało z wysokiej jakości drewna sosnowego, pokrytego trzema warstwami lakieru.

Mebel posiada certyfikat "Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu", który jest niezbędny do wprowadzenia tego typu wyrobu do sprzedaży w Unii Europejskiej.

Łóżko dostarczane jest razem ze stelażem, jednym materacem poliuretanowym i pokrowcem bawełnianym zapinanym na zamek błyskawiczny, a także z dwiema szufladami na kółkach.

Fronty szuflad wykonane są z drewna masywnego, ściany boczne z płyty laminowanej. Szuflady mogą być wykorzystywane do przechowywania pościeli, kołder czy poduszek. Łóżko ma nośność 80 kg.

kolor łóżka: naturalne, białe, sosna
Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą, z materace i rusztem, z materacem, z rusztem
Materiał łóżka: drewno lite

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.3
18 klientów
głosowało