Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Łóżko dla dziecka Ourbaby Terreo

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Łóżko dla dziecka Ourbaby Terreo

Szukasz odpowiedniego łóżka do królestwa swojego dziecka? Proponujemy wysokiej jakości łóżko Ourbaby Terreo. Rama wykonana została z drewna sosnowego, .. więcej

Nasza cena: od 1 081,0 Zł
Ocena produktu
4.5
19 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
4936-0 180x80 cm łóżko + szuflada sosna naturalna 1 081,0 Zł chwilowo wyprzedane

Łóżko dla dziecka Ourbaby Terreo

Szukasz odpowiedniego łóżka do królestwa swojego dziecka? Proponujemy wysokiej jakości łóżko Ourbaby Terreo. Rama wykonana została z drewna sosnowego, natomiast fronty szuflad, wypełnienia frontów i barierki z płyty laminowanej. Łóżko ma nośność 80 kilogramów i dostarczane jest wraz z przejrzystą instrukcją montażu. Łóżko Terreo pokryte jest trzema warstwami lakieru i posiada certyfikat "Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu". Stelaż o grubości 2 cm wykonany został z drewna topoli i składa się z listew o szerokości 5 cm. Na zdjęciu przedstawiona została dostępna paleta kolorów. W uwagach do zamówienia prosimy podać wybrany kolor łóżka oraz stronę montażu barierki (prawą lub lewą).

Na zamówienie możemy dostarczyć również łóżko w innym zestawieniu kolorystycznym (łóżko może być jedno lub dwukolorowe: kolor zielony, orange, calvados, niebieski, oliwkowy, capri, różowy i fioletowy). W takim przypadku jednak jest to zamówienie indywidualne, które wyklucza możliwość odstąpienia od umowy.

Łóżko wyposażone jest także w materac poliuretanowy o szerokości 8 cm z bawełnianym pokrowcem na zamek błyskawiczny, drewniany stelaż oraz szuflady na kółkach.

kolor łóżka: białe, sosna, zielone, inny kolor
Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą
Materiał łóżka: drewno / laminat
więcej marki: Ourbaby

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.5
19 klientów
głosowało