Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Łóżko Fino

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Łóżko Fino

Jednym z najważniejszych mebli jest łóżko, nie może nawet niemożliwe. Postel, czy dorosłych i dzieci, stanowi miejsce, gdzie ludzie mogą odpocząć w ciągu dnia, .. więcej

Nasza cena: od 952,1 Zł
Ocena produktu
4
0 Ocena produktu


Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
14507-0 łóżko 952,1 Zł 2-4 tygodnie
14507-2 tylko szuflada 561,9 Zł 2-4 tygodnie
14507-3 bariera 143,7 Zł 2-4 tygodnie

Łóżko Fino

Jednym z najważniejszych mebli jest łóżko, nie może nawet niemożliwe. Postel, czy dorosłych i dzieci, stanowi miejsce, gdzie ludzie mogą odpocząć w ciągu dnia, w nocy tam načerpávají energii.

Luksusowe łóżko Fino jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich. Spełnia wszystkie atrybuty, które powinien posiadać odpowiednie łóżko. Z jego wygląd pasuje do każdego nowoczesnego pomieszczenia.

Łóżko ma prostą konstrukcję i stylowe krzywe, tworząc nowoczesny i elegancki wygląd, który kocha wszystkich, zarówno dorosłych jak i dzieci. Fino łóżko jest idealne dla wszystkich wnętrz.

Łóżko jest ozdobiony prostym frezowania, co daje jej świeży i naturalny wygląd, który jest nowoczesny i piękny. Łóżko jest tak dobrze nadaje się nie tylko dla dzieci, ale także dla studentów, a także dla dorosłych.

neuvedeno tylko wyposażyć pokój dla dzieci, ale również pokój student lub pokój gościnny. Można dostroić i pięknie vydekorovat wnętrza, ze względu na jego uniwersalność naprawdę pasuje do każdego wnętrza.

Łóżka siatki. Całe łóżko jest dobre i solidne, wytwarzając bardzo wysokiej jakości materiałów o wysokiej jakości płyty MDF, drewna i płyt wiórowych. Można również przyjąć Pojemnik na pościel - szufladę, a nawet łóżko. Rozszerza użyciu koła.

Fino ma łóżko, materac bariery nieuwzględnione w łóżku, należy zakupić osobno i w lewej kolumnie, w kategorii materace. Tutaj można wybrać odpowiedni materiał i rozmiar.

Wymiary łóżka:

- długość: 203.8 cm

- wysokość: 70 cm

- szerokość: 97 cm

Wymiary szuflady łóżka:

- długość: 202 cm

- wysokość: 15 cm

- szerokość: 93 cm

Wymiary bariery:

- długość: 80 cm

- wysokość: 29 cm

- wymiary Materac: 200 x 90 cm

Wymiar łóżka: 200x90 cm
kolor łóżka: białe
Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą, z dostawką
Materiał łóżka: drewno / płyta MDF
więcej marki: Bellamy

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4
0 klientów
głosowało