Banaby.pl   »   Dekoracje   /   Ścienne i okienne   /   Naklejki na ścianę   /   Drzewo kwiatowe ze zwierzątkami

TYMCZASOWO WYPRZEDANE - Drzewo kwiatowe ze zwierzątkami

Wyczaruj w pokoju dziecięcym piękne drzewo kwiatowe ze zwierzątkami za pomocą naklejek samoprzylepnych na ścianę! Jeżeli chcesz, by pokój stał się jasny, .. więcej

Nasza cena: od 160,0 Zł
Ocena produktu
4.8
19 Ocena produktu

Kod: Wariant: Cena: Dostępność:
3203-0 1 m²
160,0 Zł
chwilowo wyprzedane
3203-2 1,5 m²
240,6 Zł
chwilowo wyprzedane
3203-3 2,4 m²
322,0 Zł
chwilowo wyprzedane

Drzewo kwiatowe ze zwierzątkami

Wyczaruj w pokoju dziecięcym piękne drzewo kwiatowe ze zwierzątkami za pomocą naklejek samoprzylepnych na ścianę! Jeżeli chcesz, by pokój stał się jasny, wesoły i kolorowy, jesteś pod dobrym adresem! Naklejki samoprzylepne w pastelowych kolorach pięknie ozdobią ścianę. Motyw drzewa, kwiatów i zwierząt pasuje do każdego pokoju dziecięcego!

Naklejki na ścianę wykonane zostały z folii samoprzylepnej o półmatowej powierzchni, która jest odporna na promieniowanie słoneczne i zmniejsza powstawanie refleksów świetlnych. Wykorzystana technologia druku sprawia, że kolory są intensywne, żywe i wesołe!

 Aplikacja dekoracji jest bardzo prosta. Wszelkie zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i gotowe! Naklejki wydrukowane zostały atramentem ekologicznym, który jest bezpieczny dla zdrowia i nie wydziela żadnych nieprzyjemnych zapachów. Można je przyklejać nie tylko na ścianie, ale i innych gładkich, suchych powierzchniach, np. na drzwiach, meblach lub kafelkach.

Wymiary poszczególnych dekoracji znajdują się w dokumencie załączonym poniżej.

więcej marki: Mint Kitten

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.8
19 klientów
głosowało