Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Łóżko dziecięce z barierką Ourbaby - Księżniczka z konikiem

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżko dziecięce z barierką Ourbaby - Księżniczka z konikiem

Małe dziewczynki uwielbiają motyw księżniczek. Spraw im piękne łóżko dziecięce z motywem księżniczki z konikiem. Ożywi każde dziewczęce królestwo!Łóżko .. więcej

Nasza cena: od 664,9 Zł
Ocena produktu
4.2
35 Ocena produktu

Łóżko dziecięce z barierką Ourbaby - Księżniczka z konikiem

Małe dziewczynki uwielbiają motyw księżniczek. Spraw im piękne łóżko dziecięce z motywem księżniczki z konikiem. Ożywi każde dziewczęce królestwo!

Łóżko dziecięce Ourbaby jest chronione przed uszkodzeniami gumową obwódką, która znajduje się na obwodzie obu końców łóżka. Trzyma się nawet bez użycia kleju. Nadruk księżniczki i konika jest chroniony laminowaną powierzchnią. Zapobiega to zadrapaniom i ułatwia utrzymanie dekoracji w czystości.

Łóżko dziecięce jest funkcjonalne, łatwe do złożenia, ma piękny dziecięcy design i jest bardzo komfortowe dla dzieci. Wykonane jest z płyty laminowanej. Stelaż łóżka wykonany jest z drewna sosnowego (4 x 2 centymetry). Łóżko dziecięce spełnia europejskie normy i posiada certyfikaty bezpieczeństwa.

Do łóżka dołączona jest również barierka, która ma 100 centymetrów i można ją zdjąć oraz zamontować po prawej lub lewej stronie, w zależności od potrzeb. W ciągu dnia barierkę można usunąć, tworząc dzieciom przestrzeń do zabawy. W nocy barierka na swoim miejscu chroni dziecko przed upadkiem z łóżka.

Nośność łóżka dziecięcego wynosi 120 kilogramów, więc może na nim leżeć lub siedzieć dorosły bez obawy o uszkodzenie łóżka. W zestawie znajduje się barierka i stelaż.

Materac nie jest częścią zestawu, można go zamówić w kategorii MATERACE, gdzie można wybrać według własnych kryteriów.

Zdjęcia są tylko poglądowe. Po stronie dostawcy obecnie zachodzą drobne zmiany w designie.

kolor łóżka: różowe
Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą, z nadrukiem
Materiał łóżka: laminat
więcej marki: Ourbaby®

Wasze zdjęcia

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.2
35 klientów
głosowało