Banaby.pl   »   Łóżka dla dzieci   /   Z barierką   /   Łóżeczko dziecięce z barierką Ourbaby - Miś - różowe

Rabaty

SPRZEDAŻ DOBIEGŁA KOŃCA - Łóżeczko dziecięce z barierką Ourbaby - Miś - różowe

Każda mała dziewczynka uwielbia pluszowe misie, dlatego pokocha przepiękne łóżeczko Ourbaby z uroczym motywem misia! Łóżeczko Ourbaby z motywem misia jest .. więcej

Nasza cena: od 664,9 Zł
Ocena produktu
4.4
39 Ocena produktu

Łóżeczko dziecięce z barierką Ourbaby - Miś - różowe

Każda mała dziewczynka uwielbia pluszowe misie, dlatego pokocha przepiękne łóżeczko Ourbaby z uroczym motywem misia! Łóżeczko Ourbaby z motywem misia jest funkcjonalne, ma piękny dziecięcy design, który ożywi pokój każdej dziewczynki, jest wygodne, a do tego bardzo łatwe w montażu.

Wykonany jest z płyty laminowanej, a rama łóżka wykonana jest z drewna sosnowego (4 x 2 centymetry). Łóżko jest więc wysokiej jakości, a jego nośność jest bardzo wysoka, do 120 kilogramów. Łóżeczko Ourbaby ma gumowe obrzeże, które znajduje się na całym obwodzie obu końców łóżeczka. Ta gumowa krawędź chroni łóżko przed uszkodzeniem.

Gumowe obrzeże jest bardzo łatwe w aplikacji, bez użycia kleju. Nadruk pluszowego misia na wezgłowiu pokryty jest specjalnym laminatem ochronnym. Dzięki temu ozdoba jest odporna na ścieranie. Opakowanie zawiera łóżko, zdejmowaną barierkę o długości 100 cm oraz ruszt.

Łóżeczko dziecięce jest zmienne, barierka jest zdejmowana i może być umieszczona po prawej lub lewej stronie łóżka. W ciągu dnia barierkę można zdjąć, tworząc przestrzeń do zabawy, a w nocy barierka zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem z łóżka. Łóżko spełnia własne certyfikaty bezpieczeństwa oraz normy europejskie.

Materac nie jest częścią pakietu, należy go dokupić osobno. W dziale MATERAC z szerokiej oferty z pewnością wybierzesz odpowiedni dla siebie.

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy. Po stronie dostawcy trwają obecnie drobne zmiany projektowe.

kolor łóżka: różowe
Dodatkowe cechy łóżka: z barierką, z szufladą, z rusztem, z nadrukiem
Materiał łóżka: laminat
więcej marki: Ourbaby

Wasze zdjęcia

dodaj zdjęcie

Dyskusja

Pomóż innym w dokonaniu zakupu.
Napisz recenzję tego produktu .

Recenzja produktu

Średnia
ocena
4.4
39 klientów
głosowało